Thursday, January 19, 2006

بـخـوانيــد و داوری کنيـد


تاريخ رشـد و گـسترش اســلام را نمی توان فـهـمـيـد مگـر اينکـه ابتـداء
خصلـت خـشـن، تــنـد، مــهــاجــم و مــتــجــاوز آنـرا بشنـاسيـم.
::. مـيـرفـطـروس .::


~!~*!*!*~!~*!*!*~!~*!*!*~!~*!*!*~!~


دو خصلت است كه حد و نهايتى ندارد، وقاحت و حماقت، وقاحت بى حد را آخوندها دارند و حماقت بى حد را پيروان ايشان!؟

آموزگار روشنگری مهندس بهرام مشيری در برنامهً سرزمين جاويد از مغلطه های آخوندها در مورد نواب صفوی سخن می گويد.[+]گوش کنيد
~!~*!*!*~!~*!*!*~!~*!*!*~!~*!*!*~!~

تهران- خبرگزاري كار ايران - 15/10/1384
بسيجی پاسدار محمود احمدی نژاد در جمع مُـفت خوران قم گفت: " قم پايتخت فرهنگي جمهوري اسلامي است ، اگر مي‌‏خواهيم دنيا را اداره كنيم بايد مقدمه‌‏ آن را فراهم كنيم "
" دنيا بايد بداند كه خط انقلاب همان مسيري است كه شهيد نواب صفوي دنبال كرد و اكنون كساني در صحنه انقلاب حاضرند كه خط نواب را دنبال مي‌كنند ".

نــواب صفــوي کــی بـود؟ چـــه می گفت و چــه کـــرد؟

نواب صفوی هم يکی از اين جنايت کاران بود: خمينی ، خامنه ای ، رفسنجانی ، خلخالی ، لاجوردی ، گیلانی ، ماشا الله قصاب ، ذوالقدر ، سعید امامی ، سعيد مرتضوی ، سعيد عسگر ، سعِد حجاريان ، پور محمدی ، فلاحيان ، محسنی اژه ای ، احمدی نژاد ، ده نمکی ، الله کرم ، شيخ تقی مصباح ، حسين شريعتمداری ، صفار هرندی ، حجازی ، الياس محمودی ، شاهرودی نجفی ، خاتمی يزدی و يونسی ، کروبی و ... " در خانه اگر کس است، همين اندازه بس است!؟ "

الگــو سازی رژيم از يک تروريست به نام مجتبی ميرلوحی معروف به نـواب صفـوی !؟
در پاسخ به انصار حزب الله و سازمان تبليغات اسلامی ... و سايت انصار حزب الله28 / 10 / 1384
وقتی رژيم نقاب خاتمی را از چهره بر می دارد ، پاسدار احمدی نژاد و نواب صفوی تروريست صورت واقعی رژيم اسلامی را به نمايش می گذارند! و خامنه ای بی نقاب می شود امیرالمؤمنين مصباح يزدی!؟

نواب صفوی (مجتبی ميرلوحی) و اعضای سازمان تروريستی « فدائيان اسلام » تكبيرگويان براي برقراري حكومت اسلامي، [ احمد کسروی ] و [ محمد تقی حداد پور ] را وحشيانه گلوله باران و دشنه آجينگونه ترور کردنــد! و سازمان تروريستی « فدائيان اسلام » را شکل داد نــد که پرچم اسلام را بلند كنند! تا برسد به دست نايب و سربازان گمنام امام زمان که ايران و ايرانی اسلامزده را باين روز سياه و خونين بنشاننــد.
پدر خوانده ، شيخ علی خامنــه ای می گويد: «اين شخصيت نواب است كه بدون ملاحظه و تحت تاثير قرار گرفتن از محيط اطراف كه در خفقان و بي‌تفاوتي فرو رفته بود، يك تنه، [ پس اين دايناسور آيت الله ها: بروجردی ، کاشانی ، قـُمی ، خمينی و ... چــه نقشی در اين فاجعهً خونين داشتند؟ ] تكبيرگويان براي برقراري حكومت اسلامي پرچم اسلام را بلند مي‌كند!

شیخ ابطحی در وبلاگش می گويد: ۲۶ دی ۱۳۸۴
نواب صفوی
امسال پنجاهمین سالگرد شهادت نواب صفوی است. نواب صفوی و دوستانش، جوانان پر شور (؟) مسلمانی بودند که با تکیه بر احساسات مذهبی از طریق تبلیغات دینی و سپس ترور مسئولان حکومتی قصد برپایی حکومت اسلامی داشتند.
حاج مهدی عراقی از نخستين اعضاء فداييان اسلام و از سران سازمان تروريستی « هيئتهای موءتلفه اسلامی »
و آنگاه از سران « انقلاب اسلامی » و دوست و يار نزديک آيت الله خمينی رهبر انقلاب اسلامی ضمن بيان خاطرات خود پيرامون « فداييان اسلام » به وضوح چگونگی تاًسيس و پايگاه اخلاقی و اجتماعی اعضای « فداييان اسلام » را چنين شرح می دهـــــــــد:
« سيد مجتبی ميرلوحی وقتی از زندان بيرون می آيد به فکر اين می افتد که يک محفلی، يک سازمانی، يک گروهی، يک جمعيتی را به وجود بياورد برای مبارزه ، اين فکر به نظرش می آيد که از وجود افرادی بايد استفاده بکنم که تا الان اين افراد مخل آسايش محلات بوده اند ، مثل اوباش ها که توی محلات هستند ، گردن کلفت ها ، لات ها ، به حساب آن ها که عربده کش های محلات ( باج خورها ) بوده اند ... اين ها بودند دوستانی که به دور مرحوم نواب جمع شده بودند ، اکثر آن ها مرحله اول از اینجور افراد بودند ... ».
حاج مهدی عراقی علت انتخاب « اراذل و اوباش » را در « متدين » بودن آنان می داند و ندانسته تفسير دقيقی از انديشه های دينی مبارزين اسلامی و حاکمان کنونی ايران ارائه می دهد.

قرائت شيخ تقی مصباح يزدي از اسلام:
" نفي جمهوريت - تأسي از « نواب صفوي » در امر كشورداري ( حکومت اسلامی ) و نيز تشكيل گردان‌هاي استشهادي است !؟

هفت شبانه روز است که همايش « نواب » بازارش گرم است و خرجش از کيسهً مردم و نفعش به کام شيخ تقی مصباح يزدی و دارو دسته اش!؟
به نقل از سايت های حکومتی آمده است:
در آستانه برگزاري همايش پنجاهمين سالگرد بزرگداشت نواب صفوي، سه کتاب «فداييان اسلام به روايت تصوير»، «رهبري به نام نواب» و «نـواب اسطوره مهر» توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامي به چاپ رسيد. مرکز اسناد انقلاب اسلامي، کتاب «فداييان اسلام به روايت تصوير» با حفظ محوريت جمعيت فداييان اسلام شامل تصاويري از مراحل شكل‏گيري، مبارزات، محاكمات و شهادت اعضاي برجسته‏ي آن جمعيت است. کتاب «رهبري به نام نواب» درصدد است تا يك دهه مبارزه فدائيان اسلام را تحت رهبري نواب براي خواننده بازگو كند. کتاب «نـواب، اسطوره مهر» نيز به طور خلاصه و با زباني ساده و روان به زندگاني شهيد نواب صفوي پرداخته است، بطور رايگان به شرکت کنندگان در همايش هديه داده شد! .

در سايت حکومتی آفتاب هم از اين نمايش نامه گزارش کوتاهی می گويد: :
چهارشنبه 28 دي 1384 ساعت - 13:51
ریخت و پاش کلان در مراسم بزرگداشت شهید نواب صفوی
آفتاب: شنیده می شود که در مراسم بزرگداشت نواب صفوی که در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، اسراف و ریخت و پاش های کلانی از بودجه بیت المال صورت گرفت.
این اسراف شامل طبخ چندین نوع غذا برای نهار و چیدن میزهای آن چنانی در مراسم و چاپ و تکثیر کتاب ها سی دی های حاوی آثار نواب و همفکرانش در تیراژ بسیار بالا بود.
[ اعلام رسمی فعاليت سازمان تروريستی « فدائيان اسلام » و برگزاری همايش " نـواب صفـوی "، تبليغ و تشويق و تهيج جوانان و طلبه های حوزه ها برای انجام جنايت های مـُـقدس و آماده کردن بچه های بسيجی برای ترورهای انتحاری! ]
~!~*!*!*~!~*!*!*~!~*!*!*~!~*!*!*~!~


بی‌خــدا و کـافـرم؛ از اهـل ايـمان نـيـسـتـم
زادهً ايـران‌زمـينـم؛ نــه! مـسـلـمـان نيـسـتـم

0 شـمـا چــه می گوئيـد؟:

Post a Comment

لينـک بدهيـد:

Create a Link

<< Home